Grawer możemy dla Państwa  wykonać zarówno na zewnętrznym, jak i wewnętrznym profilu obrączki.

 

 

Projekt graweru realizuje się na dwa sposoby:

Pierwszym z nich jest skorzystanie z naszego konfiguratora znajdującego się pod danym produktem. Znajdziecie tam Państwo gotowe czcionki oraz symbole, które możecie użyć, projektując napis.

Czcionki do wyboru: Block, Block Mix, Italic, Script

 

Symbole do wyboru:

Symbole możecie Państwo umieścić w dowolnym miejscu napisu tyle razy, ile chcecie. Grawer może się również składać jedynie z symboli lub samego napisu, wszystko zależy od Waszych potrzeb i wyobraźni. Jedyne, o czym należy pamiętać to zasada, że długość napisu wraz z symbolami nie może przekraczać 20 znaków ze spacjami. Licznik znaków jest widoczny poniżej miejsca wpisywania tekstu (0/20).

Najczęściej grawerowanymi napisami są imiona współmałżonków, inicjały, odcisk palca oraz data ślubu.

Indywidualny projekt graweru

Drugi sposób to przesłanie do nas pliku z indywidualnym projektem. Jeśli gotowe czcionki oraz symbole Państwa nie zadowalają i macie własny, oryginalny pomysł postaramy się go zrealizować.  Mogą to być zarówno napisy oraz symbole wykonane w programach graficznych, napisy elfickie, wykres EKG, rysunki, jak i niezwykle popularne odciski palców lub grawer pisma odręcznego. 

Indywidualny projekt należy wysłać do nas droga mailową lub pocztą na adres kontakt@modern3drings.pl. W przypadku wątpliwości zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji oraz postaramy się pomóc i odpowiedzieć szczegółowo na wszystkie zapytania. W tym celu najlepiej skorzystać z okna „zapytaj o produkt” znajdującego się bezpośrednio pod interesującym Państwa modelem. Dzięki znajomości wybranego wzoru oraz jego konfiguracji (rozmiaru, wybranej szerokości profilu, itp.) będziemy mieli możliwość sprawdzić, czy przesłany przez Państwa projekt jest możliwy do zrealizowania.

WAŻNE!

Biżuteria grawerowana to rodzaj usługi na indywidualne zamówienie, dlatego nie podlega zwrotom – szczegóły w regulaminie. W przypadku popełnienia błędu przy doborze odpowiedniego rozmiaru, w ciągu 30 dni od otrzymania produktu można wykonać bezpłatną korektę zakupionej grawerowanej biżuterii na inny rozmiar. Więcej na ten temat w Korekta rozmiaru.

DARMOWA DOSTAWA
na zamówienie od 250zł
SKLEP FIRMOWY SWEPOL
certyfikat jakości producenta
GRAWER GRATIS
projekty indywidualne
KRÓTKI CZAS REALIZACJI
zamówienia indywidualne