• home
  • >
  • Parametry biżuterii

Co oznaczają poszczególne parametry biżuterii? Poniżej prezentujemy informacje na temat stosowanych określeń: 

Model - numer danego modelu biżuterii zawierający skrótowy opis istotnych parametrów

Numer referencyjny - unikatowy numer danej konfiguracji parametrów

Materiał - materiały, z jakich wykonana jest prezentowany model. Biżuterię wykonujemy z tytanu, karbonu, żółtego złota, różowego złota, srebra oraz ich kombinacji.

Złoto - jeśli dany model wykonany jest m.in. ze złota, to w tym miejscu pojawia się informacja o kolorze i próbie złota.  

Szerokość (mm) - szerokość profilu obrączki lub pierścionka podana w milimetrach. Szerokość ma istotny wypływ na wygląd biżuterii. Jest przypisana do wybranego modelu, zmiana w większości modelach jest możliwa na indywidualne zamówienie. 

Wysokość (mm) - wysokość obrączki podana w milimetrach. Jest przypisana do wybranego modelu, zmiana w większości modelach jest możliwa na indywidualne zamówienia. Wielkość oprawianych kamieni ma wpływ na wysokość produktu.

Powierzchnia - informacja o rodzaju wykończenia powierzchni biżuterii. 

Kamienie (szt. x ct.) -  informacja o ilości kamieni wraz z ich wielkością oraz kolorem kamieni oprawionych w modelu ze zdjęcia. Wielkość diamentów podawana jest w ct. natomiast cyrkonii w mm.

Masa kamieni łącznie (ct) - łączna masa kamieni oprawionych w modelu ze zdjęcia (w wybranym modelu) podana w karatach. Informacja ta odnosi się do diamentów.

Profil zewnętrzny - informacja o rodzaju profilu (kształtu zewnętrznego) danego modelu. Dostępne profile to: zaokrąglony, płaski.

Soczewka wewnętrzna - informacja czy dany model posiada zaokrąglony profil wewnętrzny tzw. soczewkę (wyoblenie). Taki kształt ułatwia zakładanie/zdejmowanie biżuterii oraz poprawia komfort jej noszenia, szczególnie przy szerszych wzorach. Standardowo wykonujemy soczewkę wewnętrzną jeżeli jest to możliwe ze względów technologicznych. 

Zakres rozmiarów - zakres rozmiarów, w jakich dostępny jest dany model. Liczba oznacza wartość obwodu wewnętrznego.

Grawer wewnątrz obrączki - informacja czy istnieje możliwość wykonania graweru wewnątrz  danego wzoru.

Grawer na zewnątrz obrączki - informacja czy istnieje możliwość wykonania graweru na zewnątrz danego modelu. 

Na podstawie parametrów masz możliwość szczegółowego porównania wybranych modeli. 

DARMOWA DOSTAWA
na zamówienie od 250zł
SKLEP FIRMOWY SWEPOL
certyfikat jakości producenta
GRAWER GRATIS
projekty indywidualne
KRÓTKI CZAS REALIZACJI
zamówienia indywidualne