• home
 • >
 • Korekta rozmiaru

Możliwości KOREKTY ROZMIARU w sklepie modern3drings.pl:

MOŻLIWOŚĆ 1 - bezpłatna korekta rozmiaru w ciągu 30 dni od otrzymania produktu.

Popełniłeś błąd przy wyborze odpowiedniego rozmiaru? Zgodnie z regulaminem naszego sklepu masz możliwość odstąpienia od umowy w trakcie 30 dni, od otrzymania produktu. W tym czasie, zamiast anulować zamówienie, masz możliwość korekty zakupionej biżuterii na inny rozmiar.  Bezpłatna korekta rozmiaru biżuterii może być wykonana 3 rozmiary do góry lub 3 rozmiary w dół. W przypadku większych różnić wyślij do nas formularz wyceny usługi korekty rozmiaru.

Co należy zrobić, aby dokonać bezpłatnej korekty rozmiaru:

 • Produkt musisz odesłać do KOREKTY ROZMIARU w ciągu 30 dni od dnia jego otrzymania.
 • Wypełnij formularz KOREKTA ROZMIARU.
 • Określ w nim dokładnie nowy rozmiar, na który chcesz zamienić zakupioną biżuterię.
 • Wypełnij informacje o grawerze.
 • Załącz do przesyłki paragon lub fakturę oraz certyfikat biżuterii. 

Wyślij do nas na własny koszt biżuterię wraz z wypełnionym formularzem KOREKTY ROZMIARU, paragonem lub  fakturą oraz certyfikatem na adres biura: Swepol International Sp. z o.o., ul. Stanisława Przybyszewskiego 176/178, 93-120 Łódź tel. +48 608 206 360, kontakt@modern3drings.pl

W przypadku graweru podaj nam dokładnie jego treść i umiejscowienie (wewnętrzny profil lub zewnętrzny profil). Określ czcionkę, którą wykonany był napis oraz wstaw w treści cyfry przyporządkowane symbolom użytym w grawerze. Umieść je w nawiasie {∞ = (3)}.

Przykład:

Od momentu otrzymania produktu wraz z formularzem, paragonem i certyfikatem, przystąpimy do realizacji korekty biżuterii, na określony prze Ciebie nowy rozmiar.

Czas oczekiwania na korektowany produkt jest równoznaczny z czasem realizacji tradycyjnego zamówienia i wynosi od 7 do 14 dni roboczych – patrz REGULAMIN SKLEPU.  Produkt zostanie wysłany na adres i dane odbiorcy wskazane w formularzu, na koszt sklepu modern3Drings.pl.

FORMULARZ KOREKTA ROZMIARU (POBIERZ)

MOŻLIWOŚĆ 2 - Płatna usługa korekty rozmiaru

Twój rozmiar uległ zmianie podczas użytkowania produktu. Chcesz dokonać korekty rozmiaru zakupionej w naszym sklepie biżuterii po upływie 30 dni od jej zakupu, lub wykraczającej poza zakres trzech rozmiarów w dół i trzech rozmiarów w górę? Wyślij do nas zapytanie, korzystając z formularza WYCENA USŁUGI KOREKTY ROZMIARU. Określ w formularzu parametry biżuterii z certyfikatu lub podaj nam numer zamówienia. Jeśli ich nie posiadasz, dołącz do zamówienia zdjęcie biżuterii. Formularz wraz z ewentualnym zdjęciem prześlij na adres mailowy: kontakt@modern3drings.pl

W ciągu tygodnia powinieneś otrzymać od nas WYCENĘ USŁUGI KOREKTY ROZMIARU biżuterii, o którą pytałeś.

Gdy zdecydujesz się na korektę rozmiaru po otrzymaniu przez nas wstępnej wyceny tej usługi, wyślij do nas biżuterię, wraz z wypełnionym formularzem USŁUGA KOREKTY ROZMIARU dopisując w nim przesłany przez nas numer wyceny. Informacje na temat płatności za usługę otrzymasz drogą mailową.

Podsumowanie co należy zrobić:

 • Wyślij mailem wypełniony formularz WYCENY USŁUGI KOREKTY ROZMIARU.
 • Po otrzymaniu wyceny wypełnij formularz USŁUGA KOREKTY ROZMIARU, podając numer wyceny.
 • Określ w nim dokładnie nowy rozmiar, na który chcesz zamienić zakupioną biżuterię.
 • Wypełnij informacje o grawerze.
 • Załącz do przesyłki w miarę możliwości certyfikat biżuterii. 

Wyślij do nas na własny koszt biżuterię wraz z wypełnionym formularzem USŁUGA KOREKTY ROZMIARU, oraz certyfikatem na adres biura: Swepol International Sp. z o.o., ul. Stanisława Przybyszewskiego 176/178, 93-120 Łódź, tel. +48 608 206 360, kontakt@modern3drings.pl

W przypadku biżuterii z grawerem podaj nam dokładnie jego treść i umiejscowienie (wewnętrzny profil lub zewnętrzny profil). Określ czcionkę, którą wykonany był napis oraz wstaw w treści cyfry przyporządkowane symbolom użytym w grawerze, umieść je w nawiasie {∞ = (3)}.

Przykład:

Od momentu otrzymania produktu wraz z formularzem, przystąpimy do realizacji korekty biżuterii, na określony przez Ciebie nowy rozmiar.

Czas oczekiwania na korektowany produkt jest równoznaczny z czasem realizacji tradycyjnego zamówienia i wynosi od 7 do 14 dni roboczych – patrz REGULAMIN SKLEPU. 

Przesyłkę wraz ze zrealizowaną usługą korekty rozmiaru wyślemy na wskazany przez Ciebie adres i dane  wypełnione w formularzu.

FORMULARZ WYCENA USŁUGI KOREKTY ROZMIARU (POBIERZ)

FORMULARZ USŁUGA KOREKTY ROZMIARU (POBIERZ)

DARMOWA DOSTAWA
na zamówienie od 250zł
SKLEP FIRMOWY SWEPOL
certyfikat jakości producenta
GRAWER GRATIS
projekty indywidualne
KRÓTKI CZAS REALIZACJI
zamówienia indywidualne