Zaręczyny 3D

Zaręczyny to niezwykle ważny dla zakochanych moment w ich życiu. To deklaracja wiecznej miłości i wspólnego życia we dwoje. Sklep modern3Drings.pl oferuje szeroką gamę wzorów ekskluzywnych pierścionków zaręczynowych. Wyróżniające się designy pierścionków to propozycja dla nowoczesnych i przebojowych kobiet.

Unikatowe pierścionki zaręczynowe In Vogue i zaręczynowe z diamentami
1 z 4

Pierścionek zaręczynowy z karbonu i tytanu

Złoty, klasyczny pierścionek zaręczynowy z diamentem był przez długi czas najpopularniejszym i najczęściej wybieranym wzorem. Czy jednak każda kobieta marzy właśnie o takim? Nie koniecznie! Dlatego można odnaleźć wśród wyrobów sztuki jubilerskiej coraz więcej oryginalnych i odmiennych propozycji na zaręczyny. Jedną z nich są właśnie tytanowe i karbonowe pierścionki  z diamentami w nowoczesnych, eleganckich i nieszablonowych  designach.

Pierścionek zaręczynowy wykonany z tytanu lub karbonu to idealna propozycja dla kobiet manifestujących niezależność i uwielbiających zdecydowany styl. Diament w niekonwencjonalnej odsłonie oprawiony w pierścionku z tych materiałów zachwyca swym zniewalającym blaskiem. Chłodna szarość tytanu oraz głęboka czerń karbonu niespotykanie podbijają lśnienie brylantu. Diamentowy pierścionek zaręczynowy symbolizuje wieczność i niezniszczalne, głębokie i trwałe uczucie. Oprócz tradycyjnych białych diamentów oraz coraz popularniejszych czarnych, nowoczesne pierścionki z tytanu i karbonu niesamowicie prezentują się połączone z różnobarwnymi cyrkoniami. Pierścionek zaręczynowy z kolorowymi kamieniami szlachetnymi jest coraz popularniejszy.

Niesamowitą nowością są oferowane Państwu Future Diamonds. Co to takiego? Future Diamond to syntetyczny diament powstały w warunkach laboratoryjnych. Future Diamonds mają taki sam skład chemiczny oraz identyczne właściwości jak prawdziwe diamenty. Różnią się od naturalnych jedynie sztucznie stworzonymi warunkami do ich wytworzenia oraz czasem postania. Future Diamonds to diamenty przyszłości! Diament syntetyczny w najczystszej postaci, olśniewa tak samo, jak naturalny, a przy tym mamy 100% pewność, że nie pochodzi z krajów objętych konfliktami zbrojnymi.  Produkt zakupić można w niespotykanie atrakcyjnej cenie. Oferowane przez nas diamenty syntetyczne dostępne są już od 0,01ct aż do 1,00ct.

W kolekcji Zaręczyny 3D odnajdziecie modernistyczne pierścionki zaręczynowe w klasycznej formie solitera (czyli diamentu centralne osadzonego w prostym pierścionku). Pomimo zachowania tradycyjnego ułożenia tego właśnie modelu, jego nowoczesna i wyrazista oprawa powoduje, że pierścionek zaręczynowy nabiera zdecydowanego i bardzo oryginalnego charakteru. Czarny pierścionek zaręczynowy z karbonu z diamentem to wysoce śmiała forma pierścionka zaręczynowego dla nieszablonowych,  przebojowych i nowoczesnych kobiet.

Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać?

Warto by biżuteria na zaręczyny trafiała w gust obdarowywanej kobiety. Będzie to świadczyło o tym, że mężczyzna poważnie podszedł do wyboru i zgłębił styl oraz upodobania swojej wybranki.

Pierścionek zaręczynowy z kolorowymi kamieniami szlachetnymi wykonany z karbonu należy do jednej z najodważniejszych i niepowtarzalnych propozycji. Pomimo iż czarny zaręczynowy pierścionek nie do końca kojarzy się z małżeństwem i ślubem, to jest to jeden z najbardziej eleganckich i szykownych kolorów nieodzownie złączony z dobrym stylem i klasą. Biały diament lub kolorowe cyrkonie oprawione w karbonowy pierścionek wyglądają bajecznie.

Pierścionki zaręczynowe obrączkowe są idealnym wyborem dla kobiet nielubiących tradycyjnej formy solitera, preferują natomiast płaski kształt obrączki. Tutaj również proponujemy wiele ciekawych modeli i interesujących rozwiązań. Mogą to być jednocześnie cieniutkie obrączki, czyli  tzw. eternity rings, pierścionki całościowo oprawiane w kamienie po obwodzie lub memory rings, model zawierający kilka kamieni oprawianych obok siebie na płasko po obwodzie. Kamieniami mogą być jednocześnie białe lub czarne diamenty oraz cyrkonie w szerokiej gamie kolorystycznej. Istnieje również możliwość złączenie różnych barw i stworzenia czegoś unikatowego dla swojej wybranki na indywidualne zamówienie.

Jeśli zaś mówimy o unikatowości, to na większość pierścionków można nanieść wewnętrzny lub zewnętrzny grawer. Taki zabieg doda niepowtarzalności i indywidualnego charakteru temu zapewne najważniejszemu podarunkowi, który ofiaruje się ukochanej. Na pierścionku można wygrawerować datę zaręczyn, lub początku Waszego związku. Może być to również wyznanie miłości lub inne ważne dla oświadczającego się mężczyzny i jego wybranki słowa. Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe to niekoniecznie te, które kosztują majątek, tylko ofiarowane z głębi serca oraz po których widać, że mężczyzna skrupulatnie przyłożył się do wyboru odpowiedniego wzoru.

Unikatowa kolekcja pierścionków zaręczynowych z modern3Drings.pl

Pierścionek zaręczynowy nowoczesny wykonany z karbonu lub tytanu oraz połączeń tych  materiałów z innymi metalami szlachetnymi i kamieniami, to jedna z najbardziej innowacyjnych oraz nowoczesnych kolekcji dostępnych na rynku jubilerskim. W naszym sklepie oferujemy unikatowe, designerskie modele pierścionków zaręczynowych. Na bieżąco tworzymy niepowtarzalne kolekcje oraz projektujemy nowe wzory, którymi zaskoczycie swoje wybranki. Jeśli interesuje Was coś szczególnego, czego nie możecie znaleźć w ofercie, zapraszamy do kontaktu z nami za pośrednictwem formularza „zapytaj o produkt”. Nasi specjaliści postarają się odpowiedzieć na nurtujące Was pytania oraz pomóc w dokonaniu wyboru lub dopasowaniu modelu do gustu Waszej wybranki. W większości oferowanych wzorów istnieje możliwość wymiany cyrkonii na prawdziwe diamenty lub syntetyczne diamenty tzw. Future Diamonds, oraz wybrania ich odmiennej kolorystyki. Na prawie każdy pierścionek zaręczynowy można nanieść gratis spersonalizowany grawer, który doda podarunkowi niepowtarzalnego i wyjątkowego charakteru.

DARMOWA DOSTAWA
na zamówienie od 250zł
SKLEP FIRMOWY SWEPOL
certyfikat jakości producenta
GRAWER GRATIS
projekty indywidualne
KRÓTKI CZAS REALIZACJI
zamówienia indywidualne