• home
  • >
  • Nowość - Carbon structure duo

Nowość - Carbon structure duo

Obrączki z karbonu strukturalnego to innowacyjny produkt jubilerski. Absolutna nowość wśród naszej oferty zachwyci tych, którzy poszukują niepowtarzalnej, designerskiej i niebywale trwałej biżuterii.

Modern3Drings ekskluzywna biżuteria z tytanu i karbonu
1 z 1

Karbon strukturalny można wykonać na wszystkich rodzajach profili, zarówno płaskich, jak i zaokrąglonych. Wykończenie powierzchni wykonujemy różnymi technikami. Wykończenie powierzchni będzie prezentowało się odmiennie na obrączkach wykonanych z różnego rodzaju karbonu. Karbon CRX, czyli tzw. wzdłużny zupełnie inaczej będzie wyglądał z wykończeniem powierzchni typu PM niż karbon klasyczny – tzw. moro wykończony tą techniką.

Karbon strukturalny można realizować na obrączkach o różnej szerokości. Karbon strukturalny można również połączyć np. z tytanem, który będzie tworzył wewnętrzny profil obrączki oraz przepięknie zaświeci na jej brzegach. Wykończenie FME, oprócz pofalowanej powierzchni karbonu, pofalowane ma również brzegi obrączki.

Powierzchnia oznaczona jako HM, a potocznie zwana kraterami jest bardzo ciekawym i widowiskowym wykończeniem. Wspaniale prezentuje się ona zarówno na zaokrąglonej, jak i płaskiej powierzchni. Bardzo atrakcyjnym pomysłem na podkreślenie jej designu są diamenty lub cyrkonie oprawione we wnętrzu jednego z karterów.

DARMOWA DOSTAWA
na zamówienie od 250zł
SKLEP FIRMOWY SWEPOL
certyfikat jakości producenta
GRAWER GRATIS
projekty indywidualne
KRÓTKI CZAS REALIZACJI
zamówienia indywidualne