3D Titanium

Poszukujecie oryginalnych, designerskich obrączek, które podkreślą „nieziemski” charakter Waszego związku? Obrączki z tytanu spełnią wszelkie Wasze oczekiwania! Połączenie tytanu z różnokolorowymi metalami oraz kamieniami nadaje modelom szczególnie atrakcyjny i indywidualny charakter.

Antyalergiczne obrączki ślubne z tytanu
1 z 15

Tytan – „magiczny” metal

Tytan jest uznawany za materiał „magiczny”. Wykorzystuje się go między innymi w przemyśle kosmicznym i lotniczym. Ze względu na swoje właściwości antyalergiczne od  lat używany jest w implantologii. Jako materiał antyalergiczny jest w szczególności rekomendowany  osobom uczulonym na nikiel.

Obrączki wykonane z tytanu są odporne na korozję oraz działanie promieni słonecznych, chloru, słonej wody, kwasu solnego oraz wielu innych chemicznych substancji. Ze względu na swoją wytrzymałość obrączki z tytanu szczególnie polecane są osobom bardzo aktywnym lub uprawiającym sport. Obrączki tytanowe mają przepiękną srebrzysto-szarą barwę. Są idealną alternatywą dla osób nielubiących koloru tradycyjnych złotych produktów lub wykonanych z białego złota.

Powierzchnia obrączek tytanowych może być matowa lub polerowana.  Wersja polerowana przykuwa wzrok niesamowitym metalicznym blaskiem. Polerowany tytan pod względem wyglądu i połysku jest podobny do platyny. W wersji matowej obrączki tytanowe wyglądają niezwykle efektownie i nowocześnie. Są przy tym proste w utrzymaniu atrakcyjnego wyglądu. Bardzo łatwo odświeżyć i odnowić powierzchnię przecierając obrączki wzdłuż ich powierzchni ostrą ściereczką lub czyścikiem.

Cechy obrączek z tytanu

Niebywała trwałość i twardość tytanu oraz jego odporność na czynniki chemiczne, oraz mechaniczne sprawiają, że  obrączki tytanowe są idealną biżuterią do codziennego noszenia. Obrączki ślubne z tytanu są niezwykle wygodne w użytkowaniu. Tytan to materiał bardzo przyjemny w dotyku. Jego temperatura nie spada tak łatwo, jak innych metali, przez to tytan nie ziębi. Tytan to również materiał całkowicie obojętny dla organizmu. Jest szczególnie polecany osobom mającym skłonności do alergii, bowiem obrączki  z czystego tytanu (bez domieszek i zanieczyszczeń), takie jak oferujemy w sklepie modern3Drings.pl nie powodują uczuleń.

Jeszcze jedną istotną cechą obrączek z tytanu jest ich niezwykle atrakcyjna cena. Koszty zakupu złota znacząco wzrosły przez ostatnie lata.  Tytan uznawany jest za materiał trudny w do obróbki. Kształtowanie skomplikowanych i precyzyjnych wzorów sprawia, że niewiele jest firm specjalizujących się w wyrobie biżuterii tytanowej, proponujących wyroby tzw. jakości jubilerskiej.  Tytan natomiast należy do metali szlachetnych, cechujących się nie tylko walorami estetycznymi oraz brakiem reakcji podczas kontaktu ze środowiskami wodnymi i chlorem. Obrączki ślubne z tytanu to przepiękny, oryginalny jubilerski wyrób w bardzo atrakcyjnej cenie.

Obrączki tytanowe dostępne w  modern3Drigns.pl

Firma Swepol  to polsko-szwedzko spółka należąca do znaczących producentów obrączek i pierścionków, wyróżniająca się wśród konkurencji wieloletnią tradycją i niebywałym doświadczeniem. Niezwykle oryginalne obrączki ślubne i pierścionki, nowoczesne designy oraz niebanalne wzory proponowanych przez Swepol modeli, od wielu lat zachwycają użytkowników. W produkcji obrączek wykorzystywana jest nowoczesna technika bezszwowa. Obrączki wykonane takim sposobem nie mają łączenia na obwodzie i dzięki temu są niezwykle trwałe.

W ofercie znajdziecie Państwo całą gamę eleganckich oraz co chwilę proponowanych nowych oryginalnych i designerskich modeli obrączek z tytanu. Kolekcja została podzielona na katalogi odpowiadające materiałom, z których wykonane są poszczególne modele. W wybranym wzorze możecie Państwo zmieniać rodzaj i kolor kamieni. W prawie każdym z modeli oprawione mogą być białymi lub czarnymi diamentami, jak i cyrkonie. Nowością są natomiast oferowane przez nas diamenty syntetyczne - Future Diamonds. To diamenty, które powstają w warunkach laboratoryjnych, zachowują wszystkie cechy prawdziwego diamentu, jakimi jest niezwykła trwałość, niesamowita czystość, barwa oraz olśniewający blask. W swojej ofercie dysponujemy szerokim zakresem wielkości syntetycznych diamentów od 0,01ct. aż do 1,00ct.

Obrączki tytanowe  charakteryzują się wyjątkową estetyką oraz doskonałą jakością wykonania. Unikatowości wybranemu produktowi doda również grawer wewnątrz i/lub na zewnątrz obrączki. W przypadku chęci wykonania własnego projektu wystarczy skorzystać z naszych porad i wykonać go zgodnie z wytycznymi. 

Modern3Drings.pl jest firmowym sklepem producenta - Swepol. Dzięki temu oferujemy Państwu niezwykle krótki czas oczekiwania na finalny, indywidualnie skonfigurowany pod Państwa wymagania, niepowtarzalny i unikatowy, najwyższej jubilerskiej jakości produkt.

DARMOWA DOSTAWA
na zamówienie od 250zł
SKLEP FIRMOWY SWEPOL
certyfikat jakości producenta
GRAWER GRATIS
projekty indywidualne
KRÓTKI CZAS REALIZACJI
zamówienia indywidualne