Obrączki 3D

Obrączki ślubne dostępne w sklepie modern3Drings.pl to najnowszej generacji, ekskluzywne i niebywale oryginalne produkty. Mnogość intrygujących, designerskich i niebanalnych wzorów przypadnie do gustu szczególnie parom poszukującym ciekawych, nowoczesnych oraz niekonwencjonalnych rozwiązań.

Unikatowe obrączki z tytanu i karbonu
1 z 20

Intrygujące wzornictwo i nowoczesny look

W skład kategorii Obrączki 3D wchodzą ekskluzywne obrączki tytanowe oraz karbonowe o nowoczesnej i oryginalnej stylistyce. Oferowane modele wykonane są zgodnie z najwyższymi standardami sztuki jubilerskiej. Tytan ma przepiękne szaro- srebrne zabarwienie. To materiał niezwykle odporny na wszelkie zniszczenia. W swojej czystej postaci jest całkowicie obojętny dla organizmu ludzkiego. Z tego względu poleca się go szczególnie alergikom. Sklep modern3Drings.pl oferuje produkty wykonane tylko z czystego tytanu, co znacząco wpływa na jakość obrączek.

Karbon  to jeden z najbardziej oryginalnych materiałów, z których tworzy się obrączki ślubne. Intrygująca czerń karbonu o różnorodnych splotach w połączeniu z błyszczącymi kamieniami wygląda niebywale nowocześnie i elegancko. Czarne obrączki ślubne z pewnością  wyróżniają się na tle dostępnej na rynku oferty biżuterii ślubnej.

Nowość na rynku – możliwość konfiguracji różnych modeli

Obrączki ślubne karbonowe oraz tytanowe bez żadnego problemu możesz zestawić w ciekawe stylizacje z całą gamą przepięknych modeli dostępnych w naszym sklepie. Jeśli odpowiednio dobierzesz szerokość obrączki, grubość i kształt jej profilu to złączenie jej z innym pierścionkiem będzie wyglądało, jak komplet i spójna stylistycznie całość. Obrączka ślubna pasować może jednocześnie do pierścionka zaręczynowego, modeli dostępnych w kolekcji rocznicowej i całej gamy ciekawych propozycji, które odnajdziesz w kategoriach Dla Niej i Dla Niego.

Diamenty syntetyczne - Future Diamonds - diamenty przyszłości

Sklep moderm3Drings.pl wprowadza możliwość oprawy prawie we wszystkich dostępnych modelach diamentów syntetycznych. Absolutna nowość na rynku - Future Diamonds, czyli diamenty syntetyczne to produkt, który powstał dzięki niezwykle rozwiniętej myśli technicznej oraz zastosowaniu najnowocześniejszej technologii. Diament syntetyczny swoim składem i właściwościami, a zwłaszcza stopniem twardości nie różni się niczym od naturalnego diamentu. Kamień powstaje w specjalnych reaktorach. Proces, tak jak w naturze nie jest w pełni kontrolowany i jemu również towarzyszy element przypadkowości. Czym zatem Future Diamonds różnią się od prawdziwych? Przede wszystkim czasem powstania. Zamiast milionów lat na gotowy kamień czekamy ok. 600 godzin. To właśnie dzięki szybkości procesu powstania diamenty syntetyczne dostępne są w niebywale atrakcyjnej cenie w porównaniu do diamentów naturalnych.

Najbogatsza oferta obrączek z tytanu i karbonu z modern3Drings.pl

Wszystkie oferowane przez nas modele produkowane są w Polce przez właściciela sklepu modern3Drings.pl, wiodącego producenta obrączek ślubnych - Swepol. Firma istnieje nieprzerwanie na rynku od 1994 r. Wieloletnie złotnicze doświadczenie właścicieli oraz profesjonalne zaplecze techniczne zaowocowało rozpoczęciem produkcji biżuterii tytanowej, oraz karbonowej, których realizacja należy do najtrudniejszych i niezwykle wymagających. Produkty dostępne w modern3Drings.pl to luksusowe obrączki ślubne wykonane z zachowaniem najwyższych standardów i technologii sztuki jubilerskiej. Swoją ofertę na bieżąco uzupełniamy o nowe, intrygujące wzory.

Na prawie każdy model obrączek karbonowych i tytanowych można nanieść bezpłatny zewnętrzny i/lub wewnętrzny grawer. Nada on biżuterii indywidualny i spersonalizowany charakter. Warto zadbać, żeby tak swoisty przedmiot, jakim są obrączki ślubne, niósł ze sobą szczególną wartość estetyczną i emocjonalną zarezerwowaną tylko dla Was dwojga. Korzystając z konfiguratora możesz wykonać projekt graweru używając dostępnych czcionek i znaków. Ważne by projekt tekstu razem z symbolami nie przekraczał 20 znaków ze spacjami. Możesz wysłać do nas również odciski palców lub sentencję napisaną pismem odręcznym.  Prześlij do nas indywidualny pomysł, a my powiemy Ci czy jest możliwy do wygrawerowania na wybranym modelu.

W większości obrączek istnieje również możliwość zamiany diamentów na cyrkonie lub diamenty syntetyczne oraz wybrania kolorystyki kamieni. Jeśli jakieś zmiany nie są możliwe do zrealizowania z pozycji konfiguratora napisz do nas w opcji „zapytaj o produkt”. Dokładnie opisz, co takiego chciałbyś zmienić w wybranym wstępnie modelu, a my odpowiemy czy są to możliwe modyfikacje i wstępnie je wycenimy.

Do każdego z produktów dołączamy certyfikat jakości producenta  oraz opakowanie i torebkę gratis. Jesteśmy również sklepem, który oferuje Państwu krótki czas oczekiwania na zrealizowanie indywidualnych projektów oraz spersonalizowane produkty.

DARMOWA DOSTAWA
na zamówienie od 250zł
SKLEP FIRMOWY SWEPOL
certyfikat jakości producenta
GRAWER GRATIS
projekty indywidualne
KRÓTKI CZAS REALIZACJI
zamówienia indywidualne