3D Carbon

Czarne obrączki ślubne, czy to w ogóle możliwe? To nie tylko wykonalne, ale niespotykanie modne, niekonwencjonalne i designerskie rozwiązanie. Karbonowe obrączki przełamują klasyczne podejście do biżuterii ślubnej. Ich modernistyczny, niezwykle oryginalny wyraz zachwycił już niejedną parę.

Oryginalneo obrączki ślubne z karbonu
1 z 5

Carbon – intrygująca faktura i czerń włókien węglowych

Obrączki karbonowe produkowane są z włókna węglowego, którego  charakterystyczną cechą jest niejednolita struktura. Połączenie ze sobą tysięcy nitek wielkości 1/10 grubości włosa tworzy włókno węglowe o ciekawej, niejednolitej fakturze i kolorze eleganckiej czerni.  Materiał ten ma nieregularną budowę, która nigdy nie wygląda identycznie. Niejednolita struktura włókien węglowych w obrączkach karbonowych sprawia, że każdy model będzie unikatowy i jedyny w swoim rodzaju. Dzięki możliwościom układania, tkania włókien w różnorodny sposób, obrączki karbonowe mają unikalne wzory i odcienie. Oferta obrączek ślubnych z roku na rok rozszerza się o ciekawe, nowe wzory. Ze względu na wysokie wymagania klientów poszukujących oryginalnych, niepowtarzalnych modeli obrączek producenci i sklep modern3Drings.pl stara się regularnie wprowadzać nowe modele na rynek.

Cechy obrączek z karbonu

Obrączki ślubne karbonowe cechują się niezwykłą trwałością. Włókna węglowe są odporne na zarysowania i nie reagują z wodą oraz chlorem. Pozostają również odporne na rdzę i matowienie. Ich ponadprzeciętna wytrzymałość sprawia, że to wręcz idealna biżuteria do codziennego użytkowania. Kolejną cechą bardzo wyróżniającą obrączki karbonowe spośród innych kruszców jest ich waga. W odróżnieniu od metali szlachetnych obrączki karbonowe są niebywale lekkie. Ta właściwość sprawia, że są niezwykle wygodne podczas noszenia. Obrączki karbonowe, to produkty dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie w stosunku do jakości wykonania, zgodnie ze standardami jubilerskimi. Bardzo ciekawym i modnym  rozwiązaniem jest łączenie karbonu z metalami szlachetnymi, takimi jak złoto, srebro czy tytan. Czerń włókna węglowego przełamana błyszczącymi kruszcami prezentuje się niebywale elegancko. Czarne obrączki z oprawionymi w nich  mieniącymi się diamentami i cyrkoniami wyglądają niezwykle nowocześnie i luksusowo.

Obrączki z karbonu dostępne w modern3Drings.pl

Sklep modern3Drings.pl oddaje w Państwa ręce innowacyjną i niezwykle przykuwającą uwagę kolekcję 3D Carbon. Produkty wchodzące w jej skład  to modele zarówno z czystego karbonu, jak i wzory stworzone z połączenia włókna węglowego ze złotem, srebrem czy tytanem. Ekskluzywności i niezwykle kunsztownego wyrazu nadają produktom czarne lub białe diamenty oraz cyrkonie dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.

Czarne obrączki karbonowe, można dodatkowo spersonalizować i udekorować unikatowym grawerem. Można umieść odcisk palca, pismo odręczne lub inne ciekawe projekty wykonane własnoręcznie i przesłane do nas w formie pliku, jak i te wybrane w ustawieniach konfiguratora. W ramach ceny zakupionej pary obrączek proponujemy Państwu darmowy grawerunek, który podkreśli dodatkowo indywidualny i niepowtarzalny charakter wybranego modelu. W dostępnym konfiguratorze możecie również zmienić rodzaj i kolor kamieni.

Oferowane przez sklep modern3Drings.pl karbonowe obrączki, to produkty najwyższej jakości jubilerskiej opatrzone certyfikatem producenta marki Swepol. Firma ta jest jedną z nielicznych w Polsce specjalizującą się w produkcji biżuterii z tak trudnych w obróbce materiałów, jak carbon i tytan oraz łączenia ich z innymi metalami szlachetnymi, diamentami oraz cyrkoniami. Niebywale wyróżniające się wśród reszty oferty ślubnej modele z włókna węglowego będą niezastąpione dla par poszukujących czegoś oryginalnego, odbiegającego od klasyki za to zachowującego niespotykanie elegancki i ekskluzywny charakter.

DARMOWA DOSTAWA
na zamówienie od 250zł
SKLEP FIRMOWY SWEPOL
certyfikat jakości producenta
GRAWER GRATIS
projekty indywidualne
KRÓTKI CZAS REALIZACJI
zamówienia indywidualne