Rocznica 3D

Kolekcja Rocznica 3D to zbiór obrączek, którymi upamiętnicie ważne dla Was chwile i wydarzenia w życiu. Oferujemy biżuterię o unikatowym oraz niezwykle nowoczesnym i modnym wzornictwie. Najnowsza kolekcja rocznicowa ZODIAK to tytanowe obrączki ozdobione konstelacjami gwiazdozbiorów zodiakalnych.

Unikatowe obrączki na rocznicę ślubu
1 z 5

Wpisując w wyszukiwarce Google „pierścionek na rocznicę”, pojawi się cała gama biżuterii, czy to z diamentami, czy cyrkoniami, które są ofertą upominku zazwyczaj jedynie dla ukochanej kobiety. Czym szczególnym wyróżnia się zatem kolekcja Rocznica 3D dostępna w sklepie modern3Drings od tradycyjnego, powszechnego biżuteryjnego prezentu na rocznicę ślubu? 

Kolekcja Rocznica 3D - wspomnienia zachowane w obrączkach 

Biżuteria rocznicowa przyjmuje różne oblicza. Pamiątkowe obrączki dla obydwojga to oryginalny, niespotykany prezent na rocznicę ślubu. Wybrany wzór może być całkowicie odmiennym, nowym modelem podobających się Wam obrączek, które będziecie nosili obydwoje. Biżuteria na rocznicę ślubu dla żony nie musi być klasycznym pierścionkiem z diamentowym oczkiem. W kolekcji Rocznica 3D przestawiamy również niespotykaną dotąd możliwość konfigurowania oraz łączenia poszczególnych pierścionków czy obrączek w unikatowe i niesamowicie oryginalne kompozycje kilku produktów jednocześnie. Dzięki odpowiedniemu dopasowaniu szerokości obrączek oraz dobraniu odpowiedniego profilu poszczególne modele perfekcyjnie pasują do siebie, tworząc intrygującą, nowocześnie i oryginalnie wyglądającą stylizację.

Moda na łączenie indywidualnie wybranej biżuterii oraz dostosowanie jej do swoich potrzeb, oczekiwań i gustu panuje nie od dzisiaj. Przykładem są niesłabnące w swojej popularności zawieszki na bransoletki. Oprócz idealnego sparowania poszczególnych pierścionków z obrączką ślubną, jak i pierścionkiem zaręczynowym, dodatkowo można uatrakcyjnić prezent na rocznicę i nadać mu szczególnego, indywidualnego charakteru nanosząc na wybrany model pamiątkowy, spersonalizowany grawer. Pierścionki idealnie pasujące do Waszych obrączek ślubnych to niebywale romantyczny prezent na rocznicę ślubu. Z każdą kolejną rocznicą można rozszerzać swoją kolekcję, a jednocześnie upamiętnić i zachować szczególne wspomnienia zawarte w tak pięknym produkcie, jakim jest ekskluzywna biżuteria. 

Kolekcja Rocznica 3D to również pierścionki partnerskie! 

Czym są pierścionki partnerskie? To sposób na wyrażenie i pokazanie uczuć wiążących z Cię z bliską osobą, nie koniecznie w formie zaręczyn czy małżeństwa. Pierścionkami partnerskimi możemy okazać uczucie osobie, z którą łączy nas miłość. Pierścionki partnerskie bardzo często służą również do podkreślenia silnej koleżeńskiej więzi, która łączy najlepszych przyjaciół. Pierścionek partnerski może być również wyrazem zażyłości uczuciowej między rodzeństwem. Kolekcja pomoże upamiętniać ważne chwile w Twoim życiu. To przepiękny prezent dla bliskiej osoby, zarówno na rocznicę ważnych dla Was wspólnych wydarzeń lub świąt, jak i urodziny, walentynki, rozpoczęcie związku, narodziny dziecka oraz wiele innych. 

Nie masz pomysłu, jak wyrazić swoje uczucie do bliskiej Ci osoby w formie drogocennego, wyjątkowego prezentu? Pierścionki rocznicowe są idealnym wyborem. Wartości emocjonalnej doda biżuterii indywidualny grawer, który możesz nanieść na wybrany model. Istotna, osobista sentencja, ważna data lub inne szczególne tylko dla Was aforyzmy sprawią, że obrączki rocznicowe będą jedyne w swoim rodzaju. To niezwykły i wręcz magiczny sposób na wyrażenie swoich uczuć i zachowanie ważnych wspomnień upamiętnionych w formie przepięknej i ekskluzywnej kolekcji pierścionków. 

Szczególnej wartości emocjonalnej, jak i materialnej dodają biżuterii zachwycające diamenty. W prawie każdym pierścionku istnieje możliwość oprawienia diamentów lub cyrkonii w różnej kolorystyce. Absolutnym hitem i nowością są Future Diamonds, czyli tzw. diamenty syntetyczne. Co to takiego? To diament, który powstaje w sztucznie stworzonych przez człowieka warunkach. Do jego krystalizacji wykorzystuje się specjalistyczne, zaawansowane technologicznie reaktory. Dzięki temu kamień powstaje ok. 600 godzin, a nie miliony lat.  Future Diamends cechują się wszystkimi właściwościami prawdziwego diamentu, czyli niezniszczalnością, barwą i olśniewającym blaskiem. Ze względu na szybkie laboratoryjne warunki, w których powstają dostępne, są w niebywale atrakcyjnej cenie. Future Diamonds można oprawić w większości dostępnych w modern3Drings.pl produktach. Diamenty syntetyczne, które oferujemy, są w kolorze białym oraz wielkościach od 0,01ct. do 1,00ct.  

W jaki sposób komponować ze sobą biżuterię? 

Podstawową rzeszą, na którą należy zwrócić uwagę, wybierając pierścionek lub obrączkę pasującą do posiadanego już modelu, jest grubość obrączki, rodzaj profilu oraz jej rozmiar. W przypadku wątpliwości czy pierścionki i obrączki będą pasowały do siebie, zawsze możesz doradzić się naszych specjalistów, korzystając z formularza „zapytaj o produkt”. W większości dostępnych modeli istnieje możliwość zmiany kamieni z diamentów na cyrkonie lub diamenty syntetyczne. Dodatkowo możesz spersonalizować biżuterię, nanosząc na nią indywidualny grawer. Dzięki temu, że sami wykonujemy zamawianą w sklepie biżuterię, wszelkie zmiany w szybki i łatwy sposób ustalasz bezpośrednio z nami. 

Spersonalizowany, oryginalny prezent na rocznicę ślubu 

Kolekcja Rocznica 3D daje Państwu możliwość zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie stworzenia przepięknej, pasującej do siebie kolekcji upamiętniającej Waszą wspólną drogę, rozpoczynając od dnia ślubu, a nawet i od zaręczyn. To niebywale kreatywny prezent na rocznicę ślubu. Na czym polega niezwykłość upominku pochodzącego z kolekcji Rocznica 3D? Firmowy sklep modern3Drings,pl oferuje Państwu najwyższej jakości wyroby jubilerskie produkowane bezpośrednio przez nas, na indywidualne i spersonalizowane zamówienie. Są to nowoczesne obrączki ślubne, pierścionki zaręczynowe, rocznicowe, jak i designerskie produkty zarówno Dla Niej, jak i Dla Niego. Biżuteria rocznicowa w guście ukochanej osoby to niezapomniany i drogocenny podarunek. Produkty pochodzące z różnych kategorii można łączyć ze sobą w niepowtarzalne i niezwykle nowoczesne zestawienia. Wszystko zależy od Waszej wyobraźni. 

DARMOWA DOSTAWA
na zamówienie od 250zł
SKLEP FIRMOWY SWEPOL
certyfikat jakości producenta
GRAWER GRATIS
projekty indywidualne
KRÓTKI CZAS REALIZACJI
zamówienia indywidualne