Porady eksperckie

Jako polski producent posiadający ponad 30 letnie doświadczenie w produkcji biżuterii tytanowej i karbonowej dystrybuowanej zarówno w Polsce, Europie oraz Ameryce Południowej, przedstawimy Wam świat pierścionków i obrączek fachowym okiem. Wszelkie spostrzeżenia oraz porady poparte są naszym doświadczeniem i wieloletnią współpracą z wieloma sklepami zarówno w kraju, jak i za granicą.

Obrączki z karbonu strukturalnego to absolutna nowość wśród naszej oferty oraz wyrobów jubilerskich. Stale testujemy nowe sposoby obróbki tego materiału oraz możliwości kreacji ciekawych nowych designów. Specjalizujemy się w wyrobie nowoczesnej biżuterii tradycyjnymi technikami jubilerskimi z wykorzystaniem nowych materiałów, takich jak karbon i tytan oraz łączeniem ich z metalami szlachetnymi. Stworzenie nowych, niesamowicie różniących się od powszechnie znanych powierzchni karbonu, poskutkowało tym, że możemy oddać w wasze ręce tą niezwykła i niepowtarzalną kolekcję karbonów strukturalnych.

Więcej

Swepol to marka kierowana do ludzi ceniących niebanalny wygląd, nowoczesność i oryginalność. Niepowtarzalne wzory pierścionków i obrączek wykonanych z tytanu i karbonu dostępne są w sklepie firmowym tego producenta – modern3drings.pl. Biżuteria marki Swepol w fantastyczny sposób podkreśla indywidualne podejście nie tylko do mody, ale i do życia.

Więcej

Kolorowe cyrkonie w pierścionkach to z pewnością idealna propozycja na wiosenne i letnie dni. Przepiękne, kolorowe kamienie w damskim pierścionku dodają mu dziewczęcego uroku i subtelności. Klasyczne diamenty to natomiast ponadczasowa propozycja szczególnie chętnie wybierana do ozdobienia damskiej obrączki i pierścionka zaręczynowego. Co jednak wiąże się z oprawą kamieni w produktach takich jak karbon i tytan? Dlaczego firm oferujących tytanowe pierścionki z diamentami czy cyrkoniami jest tak niewiele i z czego wynika cena danego modelu, zaraz opowiemy.

Więcej
DARMOWA DOSTAWA
na zamówienie od 250zł
SKLEP FIRMOWY SWEPOL
certyfikat jakości producenta
GRAWER GRATIS
projekty indywidualne
KRÓTKI CZAS REALIZACJI
zamówienia indywidualne